21 Mart 2015 Cumartesi

Kitap Tanıtımı: Şansını Dene - Jessica Sorensen

Şubat, 2015
Orijinal Adı: The Coincidence of Callie & Kayden
Seri: The Coincidence of Callie & Kayden (#1)
Yayınevi: Pena Yayınları
Sayfa Sayısı: 346
Türü: Yeni Yetişkin - Romans - Çağdaş
Goodreads | D&R 


Şans hiç kapını çalmayacak sanırsın ama bir gün çalarsa "şansını dene" ve onu geri çevirme! 

Kayden hayatındaki acılara karşı sessiz. Elinden gelse kendini hayatın akışına bırakacak ama acıları ne yazık ki hep onun peşinde. Bir gece her şeyin sonuna geldiğini düşünürken onu bu acılarından kurtarabilecek bir kurtarıcı çıkar karşısına: Callie.  

Callie hiçbir zaman şansa inanmaz çünkü on iki yaşında yaşadığı trajik bir olaydan sonra hayat onun için hiç de kolay değildir. Yaşadıklarını bir yandan unutmaya çalışırken bir yandan da kimseyle paylaşamaz. Altı yıl sonra bu travma onu tüketecek noktaya geldiğinde bir kurtarıcı çıkar karşısına: Kayden."Romantik, hareketli ve iyi yazılmış... Unutamayacağınız bir hikâye." 
-RT Book Reviews-"Hiç şüphesiz bu kitap bu zamana kadar okuduğum en iyi romanslardan biri. Bu hikâyedeki her şeye bayıldım. Kitabı bitirir bitirmez ikincisi için sabırsızlanacaksınız. "
-Bibliopearl.wordpress.com-


"Elinizden bırakamayacağınız türde bir kitap". 

-Bookrockbetty.com-Yeni etkinliği kitabımız ile tanışın! İki sorunlu karakteri barındıran, Pena Yayınları'nın Şansını Dene'si. Kitabı henüz yarıladım, ama şimdiden güzel bir kitap olduğunu söyleyebilirim. Birkaç güne kalmaz etkinliğe başlamayı planlıyoruz. Hem de sizi bekleyen güzel sürprizlerle! ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder